پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، حمید غلامپور درخصوص راه اندازی پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان لامرد اظهار داشت: ورزش یکی از مسائلی است که در جامعه ی ما مخاطبان بسیاری دارد و عموم مردم و خصوصا جوانان رابطه ی خوبی با آن دارند و همیشه پیگیر خبر های ورزش می باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد ابراز داشت: شهرستان لامرد با بیش از پنج هزار ورزشکار سازمان یافته در بیش از ۲۶ رشته و ۲۵ کمیته ورزشی مشغول به فعالیت هستند و در سال های اخیر افتخارات زیادی در سطح استانی، ملی و بین المللی کسب کرده اند.

غلامپور گفت: با توجه به لزوم بازنشر این مقام و افتخارات توسط ورزشکاران در لامرد بدین منظور پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد با رسالت پرداختن به زوایای مختلف ورزش شهرستان و اطلاع رسانی عمومی راه اندازی گردیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد به آدرس lamerdsport.ir از امروز قابل دسترسی خواهد بود.

پوشش خبری فعالیت های ورزشکاران در رشته ها و حوزه های مختلف ورزشی اعم از قهرمانی، همگانی، ورزش پایه، ورزش بانوان و همچنین حوزه جوانان به تفکیک و اطلاع رسانی از برنامه های اجرایی در حوزه ورزش همگانی از جمله اهداف و قابلیت های این پایگاه خبری می باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد