دوره توانمند سازی جوانان به منظور پیشگیری از اعتیاد ویژه بانوان در شهرستان لامرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان فارس، اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، انجمن ندای آرامش و فرمانداری لامرد کارگاه توانمند سازی جوانان بمنظور پیشگیری از اعتیاد ویژه دختران جوان ۱۵ تا ۲۹ سال با حضور تعدادی از دانشجویان و ورزشکاران در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد برگزارگردید.

در ابتدای این کارگاه آموزشی حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد ضمن عرض خیر مقدم خدمت حضار محترم از کلیه عوامل اجرایی برگزاری این کارگاه آموزشی قدردانی نمود و گفت:برگزاری کارگاه های اینچنینی که به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس و با همکاری انجمن ندای آرامش برگزار می شود کار بسیار ارزشمندی می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد با تاکید بر لزوم ورود و همکاری اداره آموزش و پرورش در برگزاری این دوره های آموزشی عنوان کرد: این اداره با افتخار آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در برگزاری کارگاه های آموزشی اینچنینی اعلام می دارد و به صورت مستمر دوره های توانمند سازی ویژه جوانان در گروه های سنی و جامعه هدف مختلف برگزار خواهد کرد.

بهرام حسن زاده دبیر انجمن ندای آرامش نیز در سخنانی ضمن تشکر از حضور ارزشمند دانش آموزان،دانشجویان و ورزشکاران در این دوره توانمندسازی از حمایت های خالصانه و صادقانه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس و کلیه عزیزان دلسوز در خانه جوان تقدیر و تشکر نمود و اظهار داشت:امیدواریم با برگزاری چنین کارگاه هایی بتوانیم در راه کاهش آسیب های اجتماعی گام های موثری برداریم.

عبدالحسین شبانی نژاد کارشناس آموزش پیشگیری ازمواد مخدر در حاشیه این دوره هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی آشنایی جوانان با پدیده شوم اعتیاد و آسیب های ناشی از آن عنوان کرد و گفت: اعتیاد به مواد مخدریک بحران جدی است که تلاش می کنیم با افزایش آگاهی دانش آموزان،دانشجویان و ورزشکاران در خصوص پدیده شوم اعتیاد از فرصت موجود برای کاهش آسیب های مرتبط با اعتیاد بهره برداری کنیم .

شبانی نژاد درخصوص راهکارهای توانمند سازی با پدیده اعتیاد و معضلات اجتماعی ابراز داشت: توانمند سازی در زمینه اعتیاد، به کار بستن دانش مهارت های زندگی از جمله مهارت نه گفتن، شرکت در تیم ها وفعالیت های ورزشی و روی آوردن به تفریحات سالم است که در بسیاری ازمواد می تواند ازافتادن جوانان در دام مهلک اعتیاد پیشگیری کند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و شهرستان لامرد، دوره بعدی آموزشی توانمدسازی جوانان یه منظور پیشگیری از اعتیاد در روز سشنبه ۱۶ خرداد ماه ویژه دانش آموزان در مدرسه دخترانه ام ابیها شهرستان لامرد برگزار می گردد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد