به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، به مناسبت ماه مبارك رمضان يكدوره مسابقه فوتسال زمين خاكي زير نظر پايگاه آبشولي از ابتدای ماه مبارک رمضان با شرکت شش تیم برگزار و در تاریخ ۴ تیرماه با با شناخت قهرمانی این مسابقات پایان یافت.
اين دوره مسابقات فوتسال زمین خاکی به همت جوانان آبشولي و خيرين ورزشي شهرستان در ابتدا با راه اندازي زمين خاكي استارت خورد و با هم انديشي پيشكسوتان شش تيم در این مسابقات باهم به رقابت پرداختند.
در پايان تيمهاي كربلا و مرصاد به فينال راه يافتند که در وقت قانونی با نتیجه ۱-۱ به پایان یافت و در ضربات پنالتی تیم کربلا به پیروزی رسید و جام قهرمانی را از آن خود کرد.
سيد علي احمدي زاده، محمدخدادادي، سيدمصطفي احمديزاده، علي اكبري، مهدي نيكمنش، حميد فرحبخش، عرفان احمدی زاده، احسان خدادادي و عبدالرضا منصوري از بازیکنان تیم کربلا بودند که به مقام قهرمانی دست یافتند.
این مسابقات هرشب با انجام یک بازی انجام شد که شركت پيشكسوتان در قالب يك تيم و رقابت با ديگر تيمها و همچنین حضور پرشور جوانان جهت تماشای بازی از نکات قابل توجه این مسابقات بود.
مراسم اختتامیه با حضور حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان، اعضاي شوراي شهر و مسئولين شهرستان و پيشكسوتان فوتبال برگزار و از تیم های برتر تجلیل به عمل آمد.
همچنین آقای عرفان احمدي زاده بعنوان بهترين بازيكن و علي اكبري بعنوان بازيكن اخلاق انتخاب شدند.

آقایان احسان خدادادي ،سيد مصطفي احمدي زاده،سعيد نيكمنش مسئولیت برگزاری این مسابقات بر عهده داشتند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد