عبدالرضا رستگار کشتی گیر پرافتخار لامردی با شرکت در مسابقات قهرمانی کشتی پیشکسوتان جهان برای چهارمین بار قهرمان این مسابقات شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد،  عبدالرضا رستگار کشتی پر افتخار منطقه علامرودشت لامرد با قرار گرفتن در گروه A رقابت های کشتی جهان در بلغارستان با اقتدار حریفان خود را شکست داد و به چهارمین مدال طلای خود در رقابت های جهانی دست یافت.

رستگار در اولین دیدار خود حریف اسپانیایی را با نتیجه ۱۱-۰ و در دومین بازی خود حریف روسی و مدعی قهرمانی را با نتیجه ۱۰- ۰ شکست داد و پس از یک دور استراحت به فینال مسابقات راه یافت. وی در بازی فینال هم حریف انگلیسی خود را ضربه فنی کرد و با اقتدار برای چهارمین سال متوالی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان در وزن ۶۲ کیلوگرم ایستاد.

عبدالرضا رستگار مدت ۲۲ سال در رشته کشتی فعالیت دارد و تا کنون مدال نقره ارتش های جهان سال۲۰۰۴ در لهستان، مدال برنز جام جهانی ۲۰۰۳ رومانی، مدال برنز جام مدوید روسیه۲۰۰۲ و مدال نقره جام زیلکو فسکی ۲۰۰۵، مدال طلای جهانی بلگراد۲۰۱۴ و مدال طلای جهانی صربستان در سال ۲۰۱۵، مدال طلای جهانی مسابقات ۲۰۱۶ یونان را در کارنامه دارد.

رقابت های کشتی قهرمانی پیشکسوتان جهان روزهای ۲۲ تا ۲۳ مهرماه در شهر پلودیف کشور بلغارستان برگزار شد و در پایان تیم های ایران در مجموع ۵ گروه با کسب ۱۴ مدال طلا، ۴ نقره و ۴ برنز و ۲۲۹ امتیاز به عنوان قهرمانی رسیدند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط
۱ دیدگاه
  1. علامرودشت

    آفرین قهرمان خداقوت پهلوون

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد