تیم فوتبال سیمان لامرد با شرکت در لیگ فوتبال امید استان فارس عنوان نائب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، فینال مسابقات فوتبال امیدهای استان فارس به میزبانی شهرستان جهرم پنج شنبه ۹۶/۱۱/۱۲ ساعت ۱۴عصر بین دو تیم سیمان لامرد و سپاهان شیراز و باحضور حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، ابراهیم شهامت رئیس هیات فوتبال لامرد، اعضای هیات فوتبال استان فارس، فرماندار و اعضای هیات فوتبال شهرستان جهرم برگزار شد.

در بازی فینال که مربیان دو تیم شناخت کافی از هم داشتند و بازی خوب و پایاپای از خود به نشان گذاشتند در وقت قانونی همچون بازیهای نیمه نهایی به نتیجه مساوی ۱بر۱ رضایت دادند و در ضربات پنالتی دو تیم از دروازه بانهای خوب و سرحال وپنالتی زنهای قهار برخوردار بودند که در پایان این تیم سپاهان شیراز بود که توانست ۵ بر ۴ تیم خوب سیمان لامرد را شکست داده و جام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. تیم سیمانلامرد هم نائب قهرمان شد.

لازم به ذکر است که چهار تیم صعود کننده به مرحله  نیمه نهایی به ترتیب سیمان لامرد با برق جدیدشیراز و سپاهان شیراز با سرباز کازرون در روز چهارشنبه  ۱۱ بهمن ماه در شهرستان جهرم به رقابت پرداختند که تیم سیمان لامرد  در ضربات پنالتی تیم برق جدید شیراز را از پیش رو برداشت و سپاهان شیراز هم در ضیافت پنالتی سرباز کازرون را مغلوب کرد و راهی بازی فینال شدند .

تیم فوتبال سیمان لامرد با سرمربیگری جواد قادری و حمایت ابراهیم غلامزاده مدیرعامل کارخانجات سیمان لامرد شکل گرفته و تاکنون با کسب عناوینی از جمله قهرمانی در لیگ دسته یک و لیگ برتر جوانان استان فارس باعث شکوفایی دوباره فوتبال لامرد در میادین استانی شود.

حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد هم  این موفقیت را به همه عوامل اجرایی، بازیکنان و دست اندرکاران تیم سیمان لامرد و جامعه ورزش شهرستان تبریک گفت.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد