به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، “حمید غلامپور” در جمع برخی از جوانان شهرستان لامرد از پیگیری در خصوص راه اندازی خانه جوانان شهرستان خبرداد.

وی گفت: هشتم اردیبهشت ماه مصادف با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان؛ فرصت مناسبی است که از جوانان فرهیخته در حوزه های مختلف تجلیل شود و اداره ورزش و جوانان با همکاری برخی نهادها با پیش رو بودن این روز قطعا برای تجلیل از جوانان برنامه ریزی خواهد کرد.

غلامپور اضافه کرد: تشکیل خانه جوانان شهرستان از زیرساختهای مهم برای ساماندهی و پیگیری مطالبات حوزه جوانان است که متولی آن ورزش و جوانان می باشد که این موضوع در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: دو سمن فعال در شهرستان داریم که امیدواریم با تشکیل خانه جوانان و شناسایی جوانان نخبه شاهد افزایش سمن های (سازمانهای مردم نهاد) تحت نظارت وزارت ورزش و جوانان در زمینه های مختلف باشیم چرا که فعالیت سمن ها به پویایی و نشاط در جامعه کمک بسزایی خواهد کرد.

همچنین در این نشست محمد پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد ضمن اجرای این مهم از اداره ورزش و جوانان خواست تا با راه اندازی خانه جوانان از ظرفیتهای تمامی جوانان نخبه و فرهیخته شهرستان مطابق با اساسنامه استفاده شود.

اعضای حاضر در این نشست با ارائه نظرات و پیشنهاداتی در آستانه روز جوان بر راه اندازی هرچه سریعتر خانه جوانان شهرستان تاکید کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد