رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد و جمعی دیگر از ورزشکاران در پیام هایی درگذشت حاج محمد ضیایی پیشکسوت فوتبال شهرستان را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد و همچنین برخی دیگر از ورزشکاران و روسای هیات های ورزشی در پیامی درگذشت حاج محمد ضیایی پیشکسوت فوتبال شهرستان را تسلیت گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

« انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت حاج محمد ضیایی پیشکسوت ورزش و فوتبالیست با اخلاق باعث تاسف و تاثر فراوان گردید.

حاج محمد ضیایی نمونه کامل یک الگوی ورزشی با اخلاق جوانمردانه بود که طی سالهای متمادی با تربیت فوتبالیست های جوان و برگزاری جام های متعدد و بویژه جام جوهری همواره درجامعه ورزشی حضوری فعال وتاثیرگذار داشت. وی همواره در یاد و خاطره ورزشکاران و ورزش دوستان خواهد ماند.

اینجانب این مصیبت را خدمت جامعه ورزش، خانواده محترم و به ویژه همسر مکرمه شان که در سال های بیماری این مرحوم وظیفه مراقب و نگهداری ایشان را بر عهده داشتند تسلیت عرض نموده و ازدرگاه خداوند متعال علو درجات برای آن عزیز سعید و بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

حمید غلامپور

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد»

 

گفتنی است تاکنون شخصیت ها و هیات های مختلف ورزشی از جمله هیات فوتبال استان فارس، ابراهیم شهامت رئیس هیات فوتبال لامرد، جواد شهابی معاونت حقوقی هیات ورزش های همگانی استان فارس، هیات والیبال استان فارس و شهرستان لامرد و برخی دیگر از هیات های ورزشی شهرستان لامرد در پیام هایی جداگانه درگذشت این پیشکسوت ورزشی را تسلیت گفته اند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد