مدیر کل ورزش و جوانان فارس از بهره برداری ۱۷ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال شهرستان های لامرد و مهر در هفته دولت سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس عصر سه شنبه با سفر به شهرستان لامرد به همراه دکتر سیدمحسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس، شبانی نژاد فرماندار لامرد، حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد و جمعی دیگر از مسئولان با بازدید از چند پروژه از نزدیک در جریان آخرین روند اجرا و تکمیل پروژه ها قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس پس از بازدید از زمین چمن صنوعی محله آبشولی و مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان در جمع خبرنگاران گفت: در دو شهرستان لامردو مهر ۱۷ زمین چمن مصنوعی (۱۰ زمین در لامرد و ۷ زمین در مهر) در حال احداث است که زیرساخت آن به اتمام رسیده است. زمین محله آبشولی برای نمونه چمن کاری آن انجام شده و بقیه زمین ها با همین کیفیت چمن کاری و تا هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: دو زمین چمن مصنوعی فوتبال در بخش های علامرودشت و گله دار به صورت مشارکتی با شهرداری ها در حال انجام است که امسال به بهره برداری خواهد رسید.

حیدرعلی کامیاب با اشاره به دیگر پروژه های عمرانی شهرستان لامرد گفت: سه سالن ورزشی شهدای رمضان در لامرد و سالن های چاهکور و روستای کمالی علامرودشت اعتباراتی تعلق گرفته که سالن های چاهکور و شهدای رمضان در دهه فجر و یا زودتر از آن به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد: پروژه مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان در لامرد که ۱۰ سال متوقف شده بود و با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد تومان در حال تکمیل است و نیاز به تخریب و بازسازی داشت و عملیات تخریب به پایان رسیده است و پروژه طبق برنامه زمانبندی در حال انجام است و استخر آن آرماتوربندی شده و عملیات عمرانی در سالن ورزشی آن در حال انجام و مصالح مورد نیاز پروژه تاحدودی در محل پروژه استقرار یافته است و از امروز شاهد پیشرفت پروژه مجموعه ورزشی تابناک خواهیم بود و امیدواریم که این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد . این مجموعه ورزشی می تواند بسیاری از رشته های ورزشی را در پشتیبانی کند و خدمات بسیار خوبی به سازمانهای مردم نهاد ارائه دهد.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد