۹به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، جلسه شورای ورزش شهرستان لامرد با محوریت اوقات فراغت با حضور پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد، غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان و کارشناسان واعضای شورای ورزش شهرستان در سالن شهید جنگاور فرمافداری لامرد  برگزار شد.

پیشاهنگ معاون فرماندار لامرد در این جلسه اظهار داشت: در دنیا بر مبنای شیوه های عملی به آموزش کودکان و نوجوانان می پردازند و یادگیری در یک فضای واقعی ترسیم می شود. و ما امروز با این دیدگاه باید به ورزش بپردازیم.

محمد پیشاهنگ گفت: مقام معظم رهبری هم ورزش را یکی از رکن های اساسی برای پیشرفت جوانان عنوان میکنند و امروز ورزش و تربیت بدنی بخش بزرگی از اوقات فراغت قشرهای مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان را تشکیل می دهد. جامعه ای که با برنامه بیشتر به سلامتی و ورزش بپردازد جامعه سالم تر و با اسیب های اجتماعی کمتری خواهد بود

معاون فرمانداری لامرد عنوان کرد: اگرچه امکانات و تسهیلات ورزشی موجود در شهرستان شاید کافی نیست اما به نسبت میانگین سرانه کشور وضعیت مطلوبی داریم و با پروژه های ورزشی در حال ساخت جلوتر از سایرین قرارداریم.

وی خطالب به اعضای شورای ورزش شهرستان بر همکاری و برنامه ریزی دقیق همه اعضا تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی صحیح و مشارکت دستگاه های دولتی که فضای ورزشی در اختیار دارند حداکثر استفاده مطلوب از این فضاها در دستور کار قرار گیرد. البته بانوان در اولویت استفاده و حمایت قرار دارند.

حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد هم در این جلسه اظهار داشت: وظیفه ما فراهم کردن فضای مناسب برای پرکردن اوقات فراغت همه قشر ها و به ویژه جوانان و نوجوانان است. قشری که امروز در معرض آسیب های اجتماعی زیادی قرار دارد و حضور آنها در محیط ورزشی تهدیدها را به فرصت تبدیل می کند.

وی عنوان کرد: با مشارکت برخی دستگاه های دولتی از جمله ادارات آموزش و پرورش شهرستان، ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، دانشگاه ازاد لامرد و جهاد کشاورزی شهرستان در سال جاری بیش از ۸۰ کلاس آموزشی ورزشی در بیش از ۲۵ رشته در سطح شهرستان برای پر کردن اوقات فراغت در حال برگزاری است.

در ادامه این جلسه برخی از کارشناسان ورزشی، مسئولان واحد ها ی تربیت بدنی ادارات و روسای هیات های ورزشی به بیان نقطه نظرات خود، ارائه راهکار در جهت استفاده حداکثری از فضاهای موجود و نواقص و مشکلات ورزشکاران و مربیان ورزشی پرداختند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد