سالن ورزشی چند منظوره روستای چاهکور علامرودشت شهرستان لامرد با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، همزمان با سفر دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان لامرد سالن ورزشی چند منظوره روستای چاهکور علامرودشت افتتاح شد.

سلطانی فر در مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ی ورزشی گفت: امیدواریم برای انجام وظایف خود و خدمت به مردم هر روز شاهد بهره برداری از پروژه‌های بیشتری باشیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در این منطقه تعدادی زمین چمن مصنوعی مراحل احداث را طی می‌کند و امیدواریم در آینده‌ی نزدیک شاهد بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم.

حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس نیز گفت: این پروژه‌ی ورزشی در فضایی به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع طی مدتی کمتر از ۲ سال احداث شده است.

حیدرعلی کامیاب گفت: اعتبار هزینه شده برای احداث این سالن ورزشی چند منظوره یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده که از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

بازدید از مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان، دیدار با جمعی از ورزشکاران و جوانان و … از برنامه‌های وزیر ورزش و جوانان در سفر به لامرد اعلام شده است.

سلطانی فر پیش از حضور در شهرستان لامرد در سفر به بخش گله دار شهرستان مهر زمین چمن مصنوعی این بخش را که با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال احداث شده است را افتتاح کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد