به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، همزمان در آستانه هفته تربیت بدنی روسا و نائب روسای هیات های ورزشی شهرستان لامرد با دکتر سید محسن علوی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شامگاه یکشنبه دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا روسای هیات ها به بیان نقطه نظرات، دیدگاه و مشکلات خود پرداختند.

نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس ضمن تقدیر از همراهی و تلاش های ورزشکاران شهرستان اظهار داشت: توسعه ورزش در راستای توسعه اقتصاد، صنعت و تولید امکان پذیر است و در شرایطی که با رکود اقتصادی و مالی در کشور مواجه هستیم توسعه ورزش نیز تحت تاثیر این رکود قرار خواهد گرفت.

سید محسن علوی گفت: خوشبختانه در شهرستان لامرد صنایع و واحد های تولیدی متعددی در منطقه ویژه اقتصادی در حال راه اندازی است که اختصاص ارزش افزوده این واحد های صنعتی نویدی برای توسعه ورزش در شهرستان خواهد بود.

علوی با اشاره به پروژه مجموعه ورزشی منطقه عملیاتی پارسیان عنوان کرد: این مجموعه شامل سالن ورزشی چند منظوره و استخر سرپوشیده با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از وزارت نفت در حال تکمیل است که براساس تعهدات امیدواریم تا پایان امسال به بهره برداری رسیده و مشکلات فضای ورزشی شهرستان را مرتفع نماید.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس افزود: علارغم خشکسالی مالی دولت و وزارت ورزش و جوانان ۲۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و زمین چمن بزرگ فوتبال در دو شهرستان لامرد و مهر در حال ساخت است و تعدادی نیز به بهره برداری رسیده است.

گفتنی است، احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال، احداث سالن ۵ هزار نفری، افزایش تجهیزات ورزشی، تامین سرویس ایاب و ذهاب ورزشکاران جهت اعزام به مسابقات برون شهرستانی، همراهی صنایع و شهرداری ها با ورزشکارن از جمله مسائلی بود که توسط روسا و نائب روسای هیات های ورزشی در این جلسه مطرح شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد