به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، هفته اول و دور رفت مسابقات ليگ كشتي ازاد خردسالان و نونهالان به ميزبانی لامرد برگزار شد بعد از انجام مسابقات حساس وتماشایی در نهایت تيم كشتي لامرد موفق شد با نتيجه ٤٤بر ١٤ تيم كشتي لارستان را شكست دهد.

رییس هیات کشتی شهرستان لامرد ضمن اظهار رضایت از کسب نتیجه فوق و استقبال مردمی از این مسابقه گفت: برگزاری‌اين مسابقه در فضاي باز پارك پرديسان مورد استقبال مردم، مسئولين و مديران شهرستان و جامعه ورزش دوست و خانواده ها قرار گرفت و صحنه هاي زيبايي را رقم زد.

بهزاد تولایی ضمن تقدير از شهردار ، شوراي شهر، رياست اداره ورزش و جوانان، روساي هيات های ورزشی و اقای رحمانی مدیرعامل کارخانه اسفالت لامرد جهت برگزاری خوب وبه یادماندنی این مسابقه یاداور شد: بيش از ٣٠ سال است كه كشتي در لامرد رونق دارد و سعی میکنیم با کسب نتایجی خوب برای شهرستان افتخاراتی کسب کنیم.

گفتنی است در این دوره از رقابت های لیگ کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان استان فارس ۱۲ تیم حضور دارند که تیم لامرد در مرحله برگشت در دو هفته آینده به مصاف تیم لارستان خواهد رفت که درصورت برد در این مسابقه به دور بعد لیگ صعود خواهد کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد