به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، همزمان به مناسبت هفته تربیت بدنی یک واحد خانه ورزش روستایی واقع در روستای خشتی علامرودشت با حضور محمد پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد و حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد ظهر امروز سه شنبه افتتاح شد.

غلامپور درخصوص راه اندازی خانه ورزش روستایی گفت: خانه های ورزش روستایی فرصتی برای توسعه بخش ورزشی و پر کردن اوقات فراغت در روستاها است و با توجه به پراکندگی روستا ها یک ضرورت در روستاهای محروم محسوب می شود.

وی افزود: به همین منظور پس از بررسی های به عمل آماده و شناسایی مکان مناسب، تجهیزات لازم شامل میز تنیس، فوتبال دستی، شطرنج، تاتامی، دارت و برخی وسایل بازی های بومی و محلی برای راه اندازی خانه ورزشی در روستای خشتی علامرودشت توسط اداره ورزش و جوانان و حسن زاده نمایندگی ورزش و جوانان در علامرودشت فراهم شد.

حمید غلامپور از راه اندازی دو خانه ورزشی دیگر در روستاهای بخش اشکنان و چاهورز نیز خبر داد.

همچنین پروژه زمین بزرگ چمن مصنوعی بخش علامرودشت هم مورد با حضور حمید غلامپور، محمد پیشاهنگ و جمعی دیگر از مسئولین و اعضای شورا و شهردار علامرودشت مورد بازدید قرار گرفت.

گفتنی است زمین چمن مصنوعی فوتبال علامروشت به صورت مشارکتی بین شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس درحال ساخت است که به گفته عبدالهی شهردار علامرودشت کلیه تعهدات شهرداری درخصوص ایجاد زیرساخت زمین تا یک ماه آینده انجام خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد