به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد، همزمان به مناسبت هفته تربیت بدنی مراسم تجلیل از بانوان مدال آور در سطح استانی و کشوری بخش علامرودشت با حضور محمد پیشاهنگ معاون فرمانداری لامرد، حمید غلامپور رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد، حجت الاسلام رضایی رئیس حوزه علمیه علامرودشت، اعضای شورا و شهردار علامرودشت و جمعی از ورزشکاران این بخش در صبح سه شنبه در سالن اداره آموزش و پرورش علامرودشت برگزار شد.

حمید غلامپور ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی اظهار داشت: امروزه حوزه ورزشی هم ردیف بخش بهداشت و درمان و بلکه مهمتر از آن نیز قرار دارد چرا که ورزش کردن عامل پیشگیرانه از بیماری های شایع و و سالمندی است.

وی درخصوص طرح ها و پروژه های عمرانی ورزشی بخش علامرودشت گفت: احداث سه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستای گلدشت، کهنویه و مجموعه ملایی و همچنین زمین چمن مصنوعی فوتبال در مرکز بخش مراحل پایانی اجرای زیرساخت قرار دارد.

غلامپور افزود: درحالی که شرایط اقتصادی کشور اینگونه رقم خورد ولی با اهتمام آقای علوی نماینده محترم وفرماندار شهرستان عملیات اجرایی سالن ورزشی چند منظوره روستای کمالی نیز درروز های گذشته از سر گرفته شد است.

معاون فرماندار شهرستان لامرد هم در این مراسم کسب موفقیت های بانوان در میادین استانی و کشوری را ارزشمند دانست و گفت: ورزش هم مانند تحصیل و تهذیب جزیی جداناپذیر از زندگی آدمی است. وظیفه ما قدردانی از مدال آوران و  تقویت بعد همگانی ورزش است.

محمد پیشاهنگ ضمن یادآوری برخی از اقدامات حوزه ورزشی در سطح بخش اشکنان خطاب به دانش اموزان و ورزشکاران تاکید کرد: به دلیل پراکندگی در روستاها شاید نتوان همه امکانات مناسب را فراهم کرد و لذا شایسته است در نگه داری و حفظ امکانات موجود از قبیل تجهیزات و اماکن دلسوزانه عمل کنیم.

بهرام حسن زاده نمایندگی ورزش و جوانان در علامرودشت هم در این مراسم گفت: حجم پروژه و توسعه فضاهای ورزشی در علامرودشت به گونه ای است که در هیچ کدام از دوره های گذشته به این اندازه کار نشده بود و این نتیجه همراهی و نگاه فرماندار شهرستان و نماینده مردم لامرد در مجلس به توسعه متوازن زیرساخت های ورزشی در بخش ها است.

گفتنی است در این مراسم از بیش از ۵۰ نفر از بانوان مدال آور در سطح استانی و کشوری تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

اخبار قبل و بعد
اخبار مرتبط

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد